Atxondon

07· 30,31
08· 01

GUNEAK

PLAZA

1

FRONTOIA

2

ESKOLAKO GIMNASIOA

3

GIMNASIO ZAHARRA

4

GAZTETXEA

5

UMEEN GUNEA

6

ESKOLAKO KIROL ZELAIA

7

UZTAILAK 30, BARIKUA

12:00

HARRERA1

12:00

BAZKARI AUTOGESTIONATUA2

(bakoitzak etxetik ekarrita)

16:00

HITZALDIA “AHTren kontrako mugimenduaren historia eta erronka berriak”3

Parte-hartzaileak:
Julio Villanueva (Mugimendu sozialak, desobedientzia zibila...)
David Cobos (Atxondokoko alkate ohia, instituzioak...)
Mila Erdoiza (Angiozargo alkate ohia, Aht gelditu elkarlana...)

DOKUMENTALA ETA SOLASALDIA4

“Erroa eta geroa”

TAILERRA “Destilazioa eta hortzetako pasta”5

17:00

UMEENTZAKO IPUIN KONTAKETA 6

Amaia Egidazuren eskutik

18:30

BIZIKLETA-MARTXAri ongi etorria 1

19:00

HASIERA EKITALDIA 1

20:00 - 22:00

AFARIA 2

20:00 - 22:00

IKUSKIZUNA7

UZTAILAK 31, ZAPATUA

9:00

IBILBIDEA1

“AHT txikizio tourra”

10:00 - 18:00

EMOZIOEN LABORATEGIA 6

ZINTZILIK-en eskutik

10:00 - 14:00

AZOKA 1

Bertako nekazari eta ekoizleekin

10:00

PISTA-JOKOA umeentzat6

AKROYOGA tailerra helduentzat4

HITZALDIA “Aroztegia makro-proiektuaren aurkako mugimendua”3

12:00

HITZALDIA “OinHerri (Herri hezitzaileen sarea): Haur eta nerabeen parte-hartzea sustatuz, DENOK bizitzeko herriak eraiki” 3

HITZALDIA-TAILERRA4

“Alemaniako Baso okupatuen esperientzia”

UMEENTZAKO ERREKA JAITSIERA6

14:00 - 16:00

BAZKARIA2

16:00

TAILERRA “Eguzki-sukaldea”5

TAILERRA “Botere korporatiboak eta feminismoak”4

(Emakumeen Mundu Martxa)

AKROYOGA tailerra umeentzat6

17:00

UMEENTZAKO ANTZERKIA6

“Pirata Garrapata” Patata Tropikala antzerki taldea

18:30

MANIFESTAZIOA1

Noraezeko abiadurak helmuga tinkorik ez! AHT GELDITU!

OSTEAN

EKITALDIA + KONTZERTUA, MICE

20:00 - 22:00

AFARIA2

22:00

DOKUMENTALA4

“Abiadura Handiko Txikizioa”

KONTZERTUA, NO SOMOS TU ROLLO

(Agrorap. Andaluzia)

+ TALDE SORPRESA7

ABUZTUAK 1, DOMEKA

09:00

IBILBIDEA “Askotariko basoak”1

10:00 - 18:00

EMOZIOEN LABORATEGIA 6

ZINTZILIK-en eskutik

10:00

HITZALDIA “Gazte problematika ulertzeko zenbait gako” 5

TAILERRA “Dinamika arrazistak gizarte mugimenduetan” 4

11:00

JOLAS-TAILERRA UMEENTZAT6

Hezkuntza sortzailean oinarritua

12:30

UMEENTZAKO ERREKA JAITSIERA6

14:00 - 18:00

BAZKARIA2

16:00

HELDUENTZAKO IPUIN KONTAKETA4

HARIAK Mireia Delgadoren eskutik

19:00

BUKAERA EKITALDIA 7

19:30

KONTZERTUA, IHESKIDE7